Hacamat ve Corona Virüs

Corona Virüsten korunmak için bağışıklığı düzeltmede en etkin yöntemlerden birisi 'HACAMAT' Kalabalık ortamlarda hacamat yaptırmayın! Corona virüsü ve Hacamat Faydaları Hacamat Derneği Başkan yardımcısı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK '' getat haber'' için açıkladı. Sizler için Dünyanın en tecrübeli Hacamat eğitmeni Süleyman Gök ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ile Corona virüs ve HACAMAT ı konuştuk.

Hacamat ve Corona Virüs
Corona Virsüne karşı bağışıklığı korumakiçin en yöntem HACAMAT
Hacamat ve Corona Virüs

HACAMAT ve CORONA VİRÜS 

Corona Virüsünün etkisi altına aldığı bireylerin birçoğu bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerden oluşmaktadır.Herkesin bildiği saymakla bitmeyecek hacamatın faydalarından biri de şüphesiz bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Bağışıklık sistemini güçlendirmede HACAMAT çok etkilidir.

Tabiki hacamat bağışıklık sistemini güçlendiriyor diye her gün hacamat yaptıramazsınız. 

Vakti zamanında düzenli hacamat yaptırmış bağışıklık sistemi güçlü olan kişiler bu virüs yakınlarına kadar gelse dahi hacamat yaptırmayan kişilere oranla daha korunmada olacaklardır.

Türkiye Hacamat Derneği kurucusu ve başkanı Süleyman GÖK ''sağlık ve sıhhat için Hacamat ile alakalı daha düzgün daha sağlıklı bilinçlendirme gerekli'' dedi.

 

Hacamat Derneği Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise 

'Eski alimler hiç bir şikayeti olmayana 1 yıl öncesinde bağışıklık sistemleri güçlü kalsın diye yılda en az 2 kez HACAMAT önermişler. Günümüzde yılda 2 kez yetmez. Her yediğimiz gıda GDO'lu yada hormonlu. Doğal hiç bir gıda kalmadı. Yılda 2 kez çok az gelir en az 4 kez yaptırmaları lazım. Bu yılda 4 kez hiç bir rahatsızlığı olmayanlar için. 

Eğer kişinin her hangi bir rahatsızlığı var ise o zaman kan değerleride uygunsa yılda 4 kez yerine yılda 10 kez de hacamat yaptrımasında bir mahsur yoktur. 

''Hacamat virüse maruz kalmış kişiye fayda sağlamaz''

Bu konuda en iyi sonuçları alabilmek için Hacamat uygulamasını hastalanmadan ve virüslere  maruz kalmadan önce yaptırmak gerekir. 

Hacamatı Hemşireler Yapsın! Doktorlar Doktorluk yapsın!

Hacamat derneği Başkan yardımcısı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK arkadaşım olduğu için söylemiyorum. Ben hacamatı 5. sınıf tıp öğrencisi iken 7 yıl önce bu işin uzmanı sayın Süleyman Gök beyden öğrendim. Bu gün sağlık bakanlığının eğitmenleride bu işi Süleyman Gök beyden öğrendiler. Ama nedense bunu söylemeye utanıyorlar.

 

 

Almanya ve Amerika'da Hacamat Tedavisi ile Uğraşan Doktor Yok Denilecek Kadar Az !!!

Almanya ve Amerikada'da hacamatı ya 2 yıllık eğitmi almış geleneksel tıp uzmanları yada hemşireler yapmaktadırlar. Ama sağlığın bir ticaret ve rant yöntemi haline geldiği bu ülkede doktorlar nedense hacamata çok çabuk sahip çıktılar.

Ayrıca sünneti seniye uygulama olan hacamatın bir takım dini yönleri var ki bunların hepsi hastanelerde  göz ardı edilen uygulamalardır. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK: Doktorlar hastanelerde doktorluk yapsın. Hacamat ve sülük çok basit bir işlem. bu işlemi en kısa zamanda Hemşire gibi tüm sağlık personellerini yetiştirip onların uygulamayı yapmasını sağlamak gerekir. Hatta hijyen eğitimi almış bir güzellik uzmanı veya bir masör dahi bu eğitimi alıp hacamat yapabilir.

 

Hacamat uygulamasını herkes öğrenebilir mi ? 

Uzman Doktor Mete ÖZTÜRK ; Elbette öğrenebilir. Daha güçlü yarınlar ve daha sağlıklı bir Türkiye için her evde her aileden en az 1 kişi hacamat ve sülük yapmayı öğrenmesi ve uygulayabilmesi lazım. Hastaneler , klinikler ve doktorlarımız bu öğrenmesi çok basit olan işlem ile vakit kaybettirilmemeli. Bu işler hemşire ve sağlık memurlarına havale edilmelidir diye konuştu.

Peki Corona Virüsüne yakalanmış  kişiler Hacamatla tedavi edilebilir mi ? Sorusu üzerine Hacamat Derneği kurucusu ve başkanı Sayın Süleyman GÖK : ''Corona Virüsüne yakalanmış bir hastanın hacamatla tedavi olamayacağını ve aslında hacamat uygulaması yaptırmanın en faydalı döneminin kişilerin sağlıklı olduğu dönemlerdir ''dedi .

Bu soru hakkında Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK İse şöyle açıklama yaptı ''Corona Virüsünün en çok etki ettiği kişiler arasında bağışıklık sistemi zayıf olan hastalar giderek artıyor, ve saymakla bitmeyecek olan hacamatın faydalarından biri de muhakkak kişilerin bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir, Hacamat tedavisinin sadece hasta olan kişilere fayda sağlamadığını belirten Uzm. Dr. ÖZTÜRK ,sağlığı yerinde  olan her bireyinde yılda en az iki kez hacamat yapmaları gerekmektedir '' dedi. 

 

Hacamat Derneği Bünyesinde Hemşirelere, Güzellik Uzmanlarına, Fizyoterapistlere  ve Tüm Sağlık Çalışanlarına  Özel Ücretsiz Hacamat, Sülük Seminerleri

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ve Dernek Başkanı sayın Süleyman Gök  Hacamat faydaları, geleneksel yöntemlerle sağlıklı yaşam ve diğer Akupunktur, Tıbbi Sülük ve Nefes Terapi ile alakalı ücretsiz bilgilendirme seminerlerine tüm Hemşireler, Sağlıkçılar, Fizyoterapistler, Sağlık Memurları, Güzellik Uzmanları ve Masörler  gibi çeşitli  sağlığın yada anatominin içinde bulunmuş tüm meslek gruplarına bu seminerlerin açık olduğunu belirttiler. 

Ayrıca ücretsiz seminerlerde Hacamat Derneği üyesi uzmanlar tarafından Akupunktur, Manuel Terapi , Mizaçlar ve Nefes Terapi bilgilendirmeside yapılmaktadır. 

Ücretsiz Hacamat Seminerleri Hacamat Derneği bünyesinde yapılmaktadır.

Türkiye seminerleri Uzm. Dr. Mete Öztürk Avrupa seminerleri  ise Dr./N (Heilpraktiker) Süleyman GÖK tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz seminerlere katılmak için aşağıda yazılı iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye Ücretsiz Hacamat Seminerleri +90 532 301 10 46

Avrupa Almanya Ücretsiz Hacamat Sülük Akupunktur Nefes Terapi Seminerleri için +49 157 316 344 33 Whats App'tan ulaşabilirsiniz.

Kalabalık ve steril olmayan ortamlarda Hacamat yaptırmayın.

Tavsiye ; İçerisinde bulunduğumuz bu zor sürecin herkesi etkilememesi ve farkındalığın en üst düzeyde olması gerekiyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için hacamat yaptıracak kişilerin bulunacağı ortamların temiz ve steril olduğundan emin olmalıdır.. Güvenilir ortamlarda bildiğiniz yerlerde hacamat yaptırın.