Evde Hacamat Nasıl Yapılır? Ücretsiz Hacamat Kursu, Adım Adım Hacamat Yapılışı.

Adım Adım evde hacamat yapılışını Dünyanın en tecrübeli 17 Ülkede eğitim vermiş uzman anlatıyor.  Üstelik tamamen ücretsiz. +90 532 301 10 46

Evde Hacamat Nasıl Yapılır? Ücretsiz Hacamat Kursu, Adım Adım Hacamat Yapılışı.

Evde Hacamat Nasıl Yapılır ?

Adım Adım evde hacamat yapılışını Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK anlatmaktadır. Üstelik tamamen ÜCRETSİZ.  +90 532 301 10 46 Whats App.

Ücretsiz Online Hacamat Kursları, detaylı bilgi için Hacamat Enstitüsü sayfasını tıklayınız.

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi - Hindistan) 2008'den bu yana 17  Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzman dır. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye'nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Dünyanın en tecrübeli Hacamat eğitmeni Süleyman Gök ve Uzm. Dr. Metet ÖZTÜRK imzalı Hacamat belgesi almak ayrıcalıktır. 

 

Bu gün Türkiye'de takribi olarak 25 bin evde hacamat yapan olup bir çoğu kendi ailesine ve çocuklarına hacamat yapmak amacı ile öğrenmiş olup, sonradan ne kadar faydalı olduğu anlaşıldığında artık bir çoğu komşularına ve çevresine yapar olmuşlar ve ek gelir sahibi olmuşlardır. 

Evde hacamat yapılır mı?

Evet Evde hacamat yapılır. Evde hacamatın doğru bir şekilde yapılıp yapılmayacağı ev ortamından ev ortamına göre değişir. Eğer bir kişi gerekli tüm eğitimleri tamamlamış ve hacamat uygulanabilirliği uzmanlarca teyit edilmiş evraklara sahip ise ve evinin bir bölümünü klinik ortamına dönüştürmüş ise ev ortamında gönül rahatlığı ile hacamat uygulaması yapılır.

Evde hacamat yapmayı nasıl öğreniriz?

Hacamat eğitimleri konusunda dünyanın en tecrübeli hacamat eğitimi kurumu ''Hacamat Enstitüsü'' ikinci tecrübeli kurum ise başkanlığı Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK tarafından yürütülen Geleneksel Tıp Akademisidir. Üstelik bu kurumların hacamat sülük akupunktur eğitimleri artık ÜCRETSİZ.

Bu gün Türkiye'de takribi olarak 25 bin evde hacamat yapan olup bir çoğu kendi ailesine ve çocuklarına hacamat yapmak amacı ile öğrenmiş olup, sonradan ne kadar faydalı olduğu anlaşıldığında artık bir çoğu komşularına ve çevresine yapar olmuşlar ve ek gelir sahibi olmuşlardır. 

Evde hacamat yapılırsa komplikasyon oluşurmu ve yanlış olurmu?

Eğer kişiler tamamen bilinçsizce kulaktan dolma bilgiler veya aileden gelen eğitimler ile hacamat yapıyorsa o zaman sağlık konusunda herhangi bir bilgisi olmayan insanlar tarafından ev ortamında bilinçsiz bir şekilde hacamat uygulamasının kendimize yapılmasına izin vermek büyük tehlike içeren bir iştir. Size bu tür durumlar sağlık değil hastalık getirir. Onun için hacamatı doğru yerden öğrenmek önemlidir.

Hacamat başlı başına kapsamlı bir ilimdir. Uygulamanın öncesinden sonrasına kadar pek çok basamağı içinde barındırır. Dünyanın en çok hacamat kitabı yazarı Süleyman GÖK hacamat uygulamasını sistemetikleştirmiş olup hiç bir sağlık eğitimi olmayanın dahi hata yapmadan hacamat uygulamasını öğrenebileceği hale getirmiştir. 

Bu basamakların herhangi birinde yapılan yanlış bir uygulama diğer evde hacamat yapan ve doğru kişilere emsal olmaz. Hacamat eğitimini kesinlikle Doktor, Hemşire, ATT, fizyoterapist veya biyolog gibi anatomi ve hijyeni bilen uzmanlar tarafından alınmalıdır. 

Hacamat hem tibbi hemde dini yönü olan bir uygulamadır. Dini yönünü, hacamat günleri ve Sünnet olan hacamat noktaları konusunu Süleyman GÖK You Tube kanalından ücretsiz olarak izleyebilrisniz. Uygulama eğitmlerinde Türkiyenin 81 ilinde ve Avrupanın hemen her ülkesinde uygulamalı hacamat eğitimi almak Türkiye için +90 532 301 10 46 veya Avrupa için +49 157 316 344 33 nolu telefona size en yakın sağlık eğititmli hacamat eğitmeniuzmanına yönlendirebilir. 

 

Herkes hacamat uygulamasını öğrenebilir. Ama hacamat'da uzman olması en az 3 yıl alır. 

Bu nedenle kişiler hacamat ile hastalıklarını tedavi ettirmeyi ve bu mucizevi tedavi yöntemi sayesinde sağlığına yeniden kavuşmak düşüncesi içerisinde ise kesinlikle gerekli tüm araştırmalarını yapıp daha sonrasında bir klinik ortamında bu işlemin kendisine yapılmasına izin vermelidir.

Gerçekten uzman bir kişi tarafından yapılan hacamat kişinin neredeyse bütün sistemik hastalıklarının hem ruhani hem de bedensel anlamda seanslar ile zaman içerisinde şifa bulmasına olanak sağlamaktadır.

Evde ve hijyen kurallarına dikkat edilmeyen herhangi bir ortamda hacamat, sülük tedavisi ve akupunktur gibi herhangi bir uygulamaya izin verilmemelidir. Onun için bir berberden veya hiç bir sağlık eğitimi olmayan birsinden hacamat eğitimi alınmaz. 

 

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

 

Evet, isteyen herkes hacamat yapmayı öğrenebilir. 

Hacamat Eğitimleri genelde 1 günlük olup 1 günde hiç bir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını yapmayı öğrenip kendi ailesine yapabilecek seviyede öğrenebilir.

 

Ücretsiz Online Hacamat Kursu

Adım Adım evde hacamat yapılışını Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK anlatmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz.  +90 532 301 10 46 Whats App

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi - Hindistan) 2008'den bu yana 17  Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzman dır. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye'nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Ücretsiz Online hacamat kursları için +90 532 301 10 46 yazabilir veya direk web sayfasından bilgi alabilirsiniz. 

Hacamat Enstitüsü Ücretsiz Online Hacamata Kursu web sayfası için Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

Karagöz Medya  Araştırmacı Gazeteci Müjdat GÜLDÜ

+90 532 445 58 49 Whats App

www.karagozmedya.com