Hacamat ile Zayıflamak Mümkün Müdür?

Canlı Online Hacamat Ve Sülük eğitimlerini, Dünya'nın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK anlatmaktadır. +90 532 301 10 46 Whats App

Hacamat ile Zayıflamak Mümkün Müdür?
hacamat kursu

Hacamat ile Zayıflamak Mümkün Müdür?

Hacamat yaptırmak hem dini açıdan hem de maddi temizlik açısından güzel bir uygulamadır. Aynı zamanda sünnet olan hacamat kişinin vücudunu oldukça rahatlatmaktadır.

Hacamat ile kişinin vücudundaki kirli kan çekilir ve toksinler atılır. Daha önce hiç hacamat yaptırmamış olan bir insan düzenli olarak yaptırmaya başlarsa vücudundaki olumlu yönde gerçekleşen değişimleri gözlemleyebilir.

Bağışıklı sistemini güçlendiren, vücut direncini artıran, ödemin atılmasını sağlayan vücudu tertemiz yeni gibi yapan bir işlemdir. Her insan hayatının bir döneminde mutlaka hacamat yaptırmalıdır.  

Peki, hacamat ile kilo kaybı mümkün müdür?

Hacamat yaptırmak 70 farklı hastalığa, rahatsızlığa iyi gelmektedir. Aynı zamanda kiloya da iyi geldiği biliniyor. Hacamat sonrası vücut kendini yenilemeye başlıyor ve metabolizma hızlanıyor. Bu sayede diyet ile desteklendiğinde ve doğru besin tercihleri yapıldığında hacamat ile kilo kaybı mümkündür. Ancak işlem öncesinde kan değerlerinizin test edilmesi ve işlem bakımından uygun kan değerlerinizin olup olmadığı uygulamayı yapacak olan hekiminiz tarafından kontrol edilmelidir. Bu değerlerde herhangi bir problem olmaması halinde hacamat tedavisi sayesinde dilediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

Hacamat ile Kilo Verme Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Hacamat yaptırarak vücudunuzdaki kirli kanı ve toksinleri atarak vücudunuzun kendisini yenilemesini sağlamış olursunuz. Vücudunuzun yenilenmesinin yanı sıra metabolizma hızınız da artar ve kilo vermenize yardımcı olur.

Fakat sadece hacamat yaptırmak kilo vermenizi sağlamaz. Bunun yanında diyet yaparak sağlıklı beslenmeli ve düzenli bir şekilde egzersiz yaparak diyetinizi desteklemelisiniz. Sağlıklı bir yaşam sürmek için boyunuza uygun bir kilonuz olmalı ne çok zayıf ne de çok kilolu olmalısınız.

Hacamat ile kilo verme tedavisinde dikkat edilmesi gereken noktalar:

Bol bol su tüketilmelidir.

Hafif, yağlı olmayan sağlıklı gıdalar tüketilmelidir.

Gereğinden fazla uyunmamalıdır. Normal uyku rutininize devam etmelisiniz. Uyku düzeniniz dengesiz bir biçimde ise bu dönemde mutlaka bunu düzene oturtmalısınız.

Tedaviden 3 gün öncesi ve sonrası hayvansal gıdalar, protein ağırlıklı besinler tüketilmemelidir. Bu tür besinlerin sindirilmesi uzun zaman almaktadır. Bu da hem mideyi hem de bağırsakları yoran bir işlemdir. Bu organlarımızın da dinlenmelerini, toparlanmalarını istiyorsak ve hazımsızlık, mide ağrıları vb. belirtiler yaşamak istemiyorsak bu kurala ciddi anlamda kulak asmalıyız.

Tedavinin üzerinden en az 12 saat geçtikten sonra duş alabilirsiniz. Doğru zamanlama için ve bu konu hakkında daha doğru bilgi almak için mutlaka hekiminize danışmalısınız.

Egzersiz yapmaya özen gösterilmelidir. Egzersiz sayesinde hacamat tedavisi ile vücudunuza geri gelen tazeliği ve yenilenmenin süresi daha uzun olur.

Hacamat sonrası 3 gün cinsel aktivitelerden uzak durulmalıdır. Vücudu yoracak, efor harcatacak her türlü aktiviteden kaçınılmalıdır.

Yaralarınızın çabuk iyileşmesi için o bölgeye zeytin yağı sürebilirsiniz.

Tedaviye gelmeden önce vücudunuzu iyice dinlendirin.

 

 

Herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını öğrenebilir. Ama bu alanlarda uzman olması en az 3 yıl alır. 

Bu nedenle kişiler hacamat ile hastalıklarını tedavi ettirmeyi ve bu mucizevi tedavi yöntemi sayesinde sağlığına yeniden kavuşmak düşüncesi içerisinde ise kesinlikle gerekli tüm araştırmalarını yapıp daha sonrasında bir klinik ortamında bu işlemin kendisine yapılmasına izin vermelidir.

Gerçekten uzman bir kişi tarafından yapılan hacamat kişinin neredeyse bütün sistemik hastalıklarının hem ruhani hem de bedensel anlamda seanslar ile zaman içerisinde şifa bulmasına olanak sağlamaktadır.

Evde ve hijyen kurallarına dikkat edilmeyen herhangi bir ortamda hacamat, sülük tedavisi ve akupunktur gibi herhangi bir uygulamaya izin verilmemelidir. Onun için bir berberden veya hiç bir sağlık eğitimi olmayan birsinden hacamat eğitimi alınmaz. 

 

Peki herkes Hacamat ve Sülük uygulamasını öğrenebilir mi?

 

Evet, isteyen herkes hacamat ve sülük uygulamasını öğrenebilir. 

Hacamat ve Sülük eğitimleri  genelde 1 günlük olup 1 günde hiç bir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını yapmayı öğrenip kendi ailesine yapabilecek seviyede öğrenebilir.

 

Canlı Online Hacamat & Sülük Kursu

Canlı Online Hacamat Ve Sülük eğitimlerini, Dünyanın en tecrübeli Hacamat uzmanlarından Süleyman GÖK ve Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK anlatmaktadır. 

  +90 532 301 10 46 Whats App

Dr./N Süleyman GÖK (Geleneksel Tıp Hekimi - Hindistan) 2008'den bu yana 17  Ülkede hacamat sülük ve akupunktur eğitimi vermiş bir uzman dır. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ise Türkiye'nin ilk ve en tecrübeli Hacamat Sülük eğitmenidir.

Canlı Online Hacamat ve Sülük  kursları için +90 532 301 10 46 yazabilir veya direk web sayfasından bilgi alabilirsiniz. 

Canlı Online Hacamat ve Sülük Kursu için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 Karagöz Medya Yayın Editörü ve Reklam Müdürü  Müjdat GÜLDÜ
+90 532 445 58 49 Whats App 
www.karagozmedya.com