Hacamat Kursu İstanbul Anadolu Yakası

Piyasada bir çok kişi hacamat kursu, hacamat eğitimi vermektedir. Bunların arasından en doğru kişi, kurum ve kuruluşu seçmek için çok dikkat etmelisiniz.

Hacamat Kursu İstanbul Anadolu Yakası

Hacamat Kursu İstanbul Anadolu Yakası

Hacamat Enstitüsü 21 Ülkede 80 den fazla şehirde 20 binden fazla hacamat uzmanı yetiştiren belkide dünyanın en tecrübeli hacamat eğitimi kurumdur. Hacamat Enstitüsü Dünyanın en çok satan hacamat kitabının yazarı Dr./N Süleyman Gök tarafından kurulmuştur. Hacamat Enstitüsü güncel olarak en yoğun almanya ve Türkiye'de olmak üzere 12 Ülkede 30'dan fazla şehirde eğitim vermektedir. 

Hacamat Sertifikası: Hacamat ilmine sahip olan sizlere bu bilgiyi öğretebilecek herkes Hacamat sertifikasını verebilir. Ancak hacamat eğitimini Ancak bu sertifikanın hiç bir hükmü yoktur. Yani bu sertifika ile bir yer açamazsınız.  Ancak yakınlarınıza çevrenize veya akrabalarınıza yapabilirsiniz ki bunada kime karışamaz.

 

 

Hacamat  Eğitimi ve Sertifikası için Eğitim Veren kişi ve kurumlar;

Hacamat Kursu: Piyasada bir çok kişi hacamat kursu, hacamat eğitimi vermektedir. Bunların arasından en doğru kişi, kurum ve kuruluşu seçmek için çok dikkat etmelisiniz.

1. Hacamat Enstitüsü: Hacamat eğitiminde Türkiyenin ilk ve Dünyanın en tecrübeli diyebileceğimiz eğitim kurumudur. 

2. Geleneksel Tıp Akademisi: Dünyaca ünlü Nefes Terapi Uzmanı Zünbül G. Baytok tarafından kurulan, Yağmur Ballı ve Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından eğitmenlerin yetiştirlidiği sadece hacamat deil geleneksel tıbbın hemen her alanında eğitim veren kurumdur.  Geleneksel Tıp Akademisi Hacamat eğitimi en doğru kanal bir doktor veya tecrübeli bir Geleneksel Tıp Hekimi tarafından almanız sizler için daha sağlıklı ve faydaları olacaktır.

 Hacamat Eğitimi: Hacamat eğitimi veren eğitmeni iyi araştırmanızı öneririz. Bu işin ehil midir, değil midir? Vasfı nedir?  Size hacamat eğitimini tam detaylı anlatıp sizden para kazanmak yerine sizlere bu eğitimin hakkını verdiği konusunda araştırmalar yapabilirsiniz.

3. Tis Akademi: bu akademi eğitimleri sadece doktorlarına vermektedir. Halbuki hacamat doktorluk bir iş deildir. Bir hemşire vey Fizyoterapist de çok iyi hacamat yapabilir. 

4. Hemşireler için Hacamat eğitimi: Hemşireler için en iyi Hacamat eğitimi Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından alabilirisniz. +90 532 301 10 46 

5. Fizyoterapistler için Hacamat Eğitimi: Fizyoterapistlere yönelik eğitimler yine bir Uzm. fizyoterapistden alabilriisniz. +90 532 301 10 46 

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

 

Evet, isteyen herkes hacamat yapmayı öğrenebilir. 

Hacamat Eğitimleri genelde 1 günlük olup 1 günde hiç bir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını yapmayı öğrenip kendi ailesine yapabilecek seviyede öğrenebilir.

Ücretsiz Online Hacamat Kursu

Geleneksel Tıp Akademisi Kurucusu Süleyman GÖK bey, evde kalmamız gereken bu dönemlerde temel hacamatın nasıl yapıldığını öğrenmeniz, bilgilerinizi tazelemeniz ve yakınlarınıza bu alanda fayda sağlamanız için sizlere kendi youtube kanalında  Ücretsiz Online Hacamat Eğitimi veriyor. Hacamat uygulamasının hem dini bakımdan hem de sağlığa olan maddi bakımdan faydalarını kendiniz direkt olarak Süleyman GÖK  beyden  öğrenmek için kurslara katılım sağlayabilirsiniz.

Hacamat Derneği Başkanı Sayın Süleyman GÖK, Bu salgın hastalık dönemini en kısa sürede atlatmayı temenni ederken; bu süre içerisinde Geleneksel Tıp alanında uzmanlığını sizlerle paylaşıyor.  https://www.youtube.com/suleymangok 

 

Karagöz Medya  Araştırmacı Gazeteci Müjdat GÜLDÜ

+90 532 445 58 49 Whats App

www.karagozmedya.com