Hollanda Assen Hacamat ve Sülük Kursu +49 157 316 344 33 Whats App

Türkiye'nin ilk, Dünya'nın en tecrübeli Hacamat ve Sülük eğitimi kurumuyuz. ÜCRETSİZ HACAMAT ve SÜLÜK KİTABI 150₺ değerinde Hacamat ve Sülük kitabı tüm kursiyerlere hediye. Türkiye'de 81 ilde Almanya'nın tüm şehirlerinde Hacamat ve Sülük eğitimi vermekteyiz. Türkiye +90 532 301 10 46 Whats app Almanya ve Tüm Avrupa +49 157 316 344 33 Whats App

Hollanda Assen  Hacamat ve Sülük Kursu +49 157 316 344 33 Whats App
Hollanda Assen  Hacamat ve Sülük Kursu +49 157 316 344 33 Whats App

Hollanda Assen Hacamat Kursu, Hacamat Enstitüsü +90 532 301 10 46 Whats App

Hollanda Assen ve çevresinde hemen her ay Hacamat ve Sülük Kursu verilmektedir. 

Hacamat ve Sülük eğitimleri Hacamat Ensitüsü veya Geleneksel Tıp Akademisi eğitmenleri tarafından verilmektedir.  Hacamat Enstitüsü +90 532 301 10 46 

Hacamat Enstitüsü Türkiyenin ilk ve Dünyanın en tecrübeli Hacamat ve Sülük kursu eğitimi kurumu olup 2008 den buyana 20 Ülke 500'den fazla şehirde 25,000 bin öğrenci yetiştirmiş bir kurumdur. Hacamat Enstitüsü +90 532 301 10 46 

Hacamat eğitiminizi alırken mutlaka hemşire, doktor, fizyoterapist gibi sağlık eğitimi olan eğitmenleri tercih ediniz. 

Geleneksel Tıp Akademisi Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından yönetim kurulu başkanlığı yürütülen tüm dünyada her türlü geleneksel tıp alanında en iyi, en dürüst ve en güvenilir eğitmenlerin bir araya toplandığı bir kurumdur.  Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK +90 532 301 10 46 

Hacamat Sertifikası

Hemşirelere Özel hacamat kursu

+90 532 301 10 46 http://hacamatenstitusu.com.tr/

Türkiye genelinde hemşirelerin eğitim alabileceği en güvenilir kurum Hacamat Enstitüsü'dür. Sizde hemşire veya sağlıkçı iseniz Uzm. Dr. Mete Öztürk tarafından verilen hacamat kurslarına katılabilirsiniz. 

Uzm. Dr. Mete ÖZtürk genelde İstanbul, Ankara, Afyon, İzmir, Antalya şehirlerinde eğitim vermektedir. Bu şehirlere gelmekte zorlanırsanız yine bulunduğunuz şehirde 

Ücretsiz Hacamat kitabı

Türkiyenin ilk Türkçe Hacamat kitabı, 35. Baskı Tam 300 sayfa adım adım Hacamat hakkında bilmeniz gerekenler.

7 dile çevrilmiş Amazonda Almancası 40€ dan İngilizcesi 50$ dan Türkçesi ise Nobel Tıp Yayınları tarafından 80₺ satılan Hacamat kitabı (304 sayfa) ve 70₺ değerindeki Sülük kitabı (250 sayfa) tüm kursiyerlere hediye.

Hacamat Enstitüsü veya Geleneksel Tıp Akademisi hacamat eğitimi alacak tüm kursiyerlere ücretsiz. +90 532 301 10 46 http://hacamatenstitusu.com.tr/

Hacamat Kitabı adım adım hacamatın nasıl yapılacağını anlatan 300 sayfalık bir hacamat kitabıdır. 

7 ayrı dilde Hacamat Belgesi

Almanca Türkçe Hacamat Kursu Belgesi, Almanca İngilizce Hacamat Kursu Belgesi, Almanca Türkçe Sülük Belgesi, Almanca İngilizce Sülük Belgesi,  

İngilizce Türkçe Hacamat Kursu Belgesi, Arapça İngilizce Hacamat Kursu Belgesi, İngilizceTürkçe Sülük Belgesi, Arapça İngilizce Sülük Belgesi, 

Fransızca Türkçe Hacamat Kursu Belgesi, Fransızca Türkçe İngilizce Hacamat Kursu Belgesi, Fransızca Türkçe  Sülük Belgesi, Fransızca İngilizce Sülük Belgesi,  

Flemenkçe Türkçe Hacamat Kursu Belgesi, Frlemenkçe Türkçe İngilizce Hacamat Kursu Belgesi, Flemenkçe Türkçe Sülük Belgesi, Flemenkçe İngilizce Sülük Belgesi,  

Hacamat Kursu, Hacamat Belgesi RUSÇA TÜRKÇEHacamat Kursu, Almanya Hacamat Kursu, Almanca Hacamat BelgesiHacamat Kursu Hacamat belgesi İngilizce TürkçeHacamat Kursu Hacamat Belgesi Fransızca TürkçeHacamat Belgesi hollanda FlemenkçeSülük Tedavisi EğitimiSülük Tedavisi Eğitimi Fransızca Türkçe Hacamat BelgesiSülük Tedavisi Eğitimi İngilizce TürkçeSülük Tedavisi Eğitimi Rusça Türkçe BelgeAlmanya Sülük Kursu

Uzm. Dr. Mete Öztürk Türkiyenin ilk ve en tecrübeli Tıp Doktoru Hacamat Eğitmeni

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK (Hacamat Derneği Başkan Yardımcısı)

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK Hacamat Sülük ve Akupunktur alanında daha 5. Sınıf tıp öğrencisi iken Hacamat kitabı yazarı Süleyman Gök bey ile tanışmış ve o yıllarda tıp doktorlarının Hacamat için "bu ne saçma şey" dediği burun kıvırdığı yönteme o dönemlerde gönül vermiş Süleyman Gök bey ile daha öğrencilik yıllarında çalışmaya başlamıştır. 

Bu gün önüne gelen tıp doktorunun TV de veya YOU TUBE de maddi çıkar ve gelir amaçlı yayın yapanların aksine Mete bey bu mesleğe taa 2013 yıllarında iken ilgi göstermiş ayrıca maddi bir çıkar gözetmeksizin aynı Süleyman Gök bey gibi "bu sünneti seniye nin yayılması için elimden geleni bana düşen görevi yapayım" düsturu ile bu işe bu mesleğe atılmıştır. 

Hacamat eğitimlerinde Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK ten eğitim almak ayrı bir ayrıcalıktır. Geçmişte Süleyman Gök beyden işi öğrendikten sonra biz tıp doktoruyuz zaten bu işin yasal boyutunda elimiz daha güçlü sana ihtiyacımız yok deyip Süleyman Gökün arkasından iş çevirmiş hacamata sadece para gözü ile bakan tıp doktorlarının aksine Mete bey sadece ve sadece bu mesleğin yayılması için özverili çalışmalarda bulunmuştur. 

Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK 2013 yılından bu yana Hacamat Sülük ve Akupunktur başta olmak üzere geleneksel tıp ve kişisel gelişim alanlarında 40 dan fazla alanda eğitim almış ve eğitmler vermiş bir uzmandır. 

Hacamat eğitimini hemen her tıp doktoru anlatabilir, hemen her sağlıkçı bu eğitimi verebilir. Gerek anlatım gerekse öğretim tarzı açısından Uzm. Dr. Mete ÖZTÜRK yeri bambaşka. Kendisi iyi Hacamat ve Geleneksel tıp eğitmenlerinden birisidir. 

 

Almanya ve Tüm Avrupa Hacamat Kursu 

Başta Mannheim ve tüm Almanya olmak üzere tüm Avrupada grup olmanız halinde "HACAMAT" kitabı yazarı Süleyman Gök beyden direk olarak kurs alabilirsiniz. 

Tecrübe ve bilgi açısından en iyi hacamat eğitmenleri. 

Şüpesiz 17 ülkede 5binden daha fazla hacamat uzmanı yetiştiren Türkçe Almanca ve İngilizce olarak bir çok eğitim tecrübesi olan Dünyanın en çok satan Süleyman Gök tecrübesinde başka bir eğitmen yoktur.

Uzm. Dr. Mete Öztürk gerek 40 dan fazla Geleneksel Tıp alanında eğitim almış bir uzman, normal doktorların aksine hacamat eğitimlerine sırf para olarak bakmayan bir uzmandır. 

Dünyanın en iyi hacamat eğitmenleri,

En iyi Hacamat, Sülük, Akupunktur Eğitmenleri

 

Süleyman Gök Almanya ve Tüm Dünya geneli hacamat eğitimleri

Uzm. Dr Mete ÖZTÜRK Tüm Türkiye geneli

Doç Dr. Sümeyye KOÇTÜRK Kahramanmaraş ve çevresi

Hem. Ali Barışan ŞANLI URFA

Hem Yalçın BOZ ANKARA

Hem Seda Y. ANKARA Hem .Dilek Özbudak BALIKESİR

Hp Ahmet UZ Berlin Almanya

Hp Tuncay YILMAZ Dortmund Almanya

Opr. Jinekolog Uzm. Dr. Meryem KELEŞ

Hamburg Almanya Dr. Hulusi KELEŞ Hamburg Almanya

Dr. Nazım AKSOY Türkiye

GTU Zehra TAŞDELEN Hollanda

Hacamat ve Geleneksel Tıp Eğitmenlik Eğitimi

Hacamat, Sülük ve Akupunktur gibi geleneksel tıbbın her alanında verilen eğtim resmi yetkilendirme eğitim değildir.

Sadece kendisi sağlıkçı olan ve çevresindeki kişileri bilgilendirme amacı ile eğitmenlik yapmak isteyenleri yetiştirme amaçlıdır.

Geçmişte dünyanın en kalabalık nüfüsunu oluşturan ÇİN HALK CUMHURİYETİ insanları hastalıklarla boğuşurken her ilden 3 kişi bulup geleneksel tıp alanında yetiştirdikten sonra bu 3 kişi şehirlerine dönüp diğer halkı geleneksel tıp alanında bilinçlendirme çalışmalarına başlamış ve çok başarılı bir şekilde ÇİN insanları sağlıklarına kavuşmuştur. Bizim projemiz de aynı. Amaç her ailede geleneksel tıp yöntemleri hakkında bilgisi olan toplum yetiştirmek Millet olarak sağlıklı olmayı başarmaktır. 

Eğitim Türkiye'de Sadece Hemşire, Doktor, Fizyoterapist gibi sağlık eğitimi olan kişilere yurtdışında ise asgari lise mezunu herkese açıktır. 

Eğitmenlik eğitimi alabilmek için en azından geleneksel tıbbın en az 3 alanında eğitim ve uygulama tecrübeniz olması gereklidir.

 

Süleyman Gök Hacamat Kursları

Bilmeyenler için Dr./N Süleyman Gök Türkiyenin ilk Dünyanın en tecrübeli Hacamat eğitmenidir.  (DR/N =2 yıllık Geleneksel Tıp Hekimliği)

Süleyman Gök bey özverili çalışması olmasa idi belki bu gün Türkiye'de Hacamat duyan bilen olmayacaktı. 

Süleyman Gök bey 5+ kişi grup olduğunda Dünyanın her bölgesinde eğitim vermekle beraber 

Ağırlıklı Olarak Los Angeles USA, Dallas USA, New York USA, Mannheim Almanya, Münih Almanya, Köln Almanya, Nürnberg Almanya, Zürih İsviçre, Amsterdam Hollanda ve  Viyana Avusturya'da hemen her ay dönüşümlü kurs vermektedir. 

Türkiye'de sadece kendisi grup oluşturan hemşirelere veya hastanelerin hacamat uygulamacı personeline bilgi paylaşımı ve tecrübe paylaşımı yapmaktadır.

Süleyman Gök Hacamat Kursları için iletişim:  

Amerika +1 714 909 46 66 Whats App

Almanya ve Avrupa +49 157 316 344 33 Whats App

Avusturya +49 157 316 344 33

İsviçre +49 157 316 344 33

Türkiye +90 532 301 10 46

 

 


 


 

 

Ağızdan çıkan, yürekten kaynaklanır. İnsanı kirleten de pekguzelsozler.com budur çünkü kötü düşünceler, cinayet, zina, cinsel ahlaksızlık, hırsızlık, yalan tanıklık ve iftira hep yürekten kaynaklanır.