İsmek Hacamat ve Sülük Kursu

Resmi olarak İSMEK tarafından Hacamat veya SÜLÜK kursu verilmesi mümkün değildir.

İsmek Hacamat ve Sülük Kursu

İsmek Hacamat ve Sülük Kursu

Hacamat öğrenmek isteyenler için Dünya'nın en tecrübeli Hacamat ve Sülük Eğitimi Kurumu HACAMAT ENSTİTÜSÜ eğitimlerine katılarak çevrenizdeki insanlara hacamat öğrenip yapabilirsiniz. Mevzuat gereği yasal olarak hacamat yapma yetkisi yanızca  tıp doktorlarındadır.

Türkiye’de bu işi en iyi şekilde yapan Hacamat Enstitüsü başta Türkiye olmak üzere dünya genelinde 17 farklı ülkede hacamat ve sülük eğitimi veren bir kurumdur. Hacamat Ensitüsü güncel kurslarını https://hacamatenstitusu.com.tr tıklayıp takip edebilir veya +90 532 301 10 46 arayabilir veya dünya geneli whatsapp iletişimden yazabilrisiniz.

Hacamat yaptırmak isteyenlerin mutlaka Hacamat Enstitusu'den katılım belgesi olanlara yaptırmaları tavsiye olunur.

 

 

Türkiye’de hemen her ilde hem hacamat uzmanı hemde  hacamat eğitimi almak istiyorsanız sizi hacamatta başarıya ulaştıracak bir eğitmen ile yol çıkarsanız daha başarılı olursunuz. 

Herkes Hacamat Yapabilir mi?

 

Evet, isteyen herkes hacamat yapmayı öğrenebilir. 

Hacamat Eğitimleri genelde 1 günlük olup 1 günde hiç bir sağlık eğitimi olmayan dahi hacamat ve sülük uygulamasını yapmayı öğrenip kendi ailesine yapabilecek seviyede öğrenebilir.

Geleneksel Tıp Akademisi Kurucusu Süleyman GÖK bey, evde kalmamız gereken bu dönemlerde temel hacamatın nasıl yapıldığını öğrenmeniz, bilgilerinizi tazelemeniz ve yakınlarınıza bu alanda fayda sağlamanız için sizlere kendi youtube kanalında  Ücretsiz Online Hacamat Eğitimi veriyor. Hacamat uygulamasının hem dini bakımdan hem de sağlığa olan maddi bakımdan faydalarını kendiniz direkt olarak Süleyman GÖK  beyden  öğrenmek için kurslara katılım sağlayabilirsiniz.

Hacamat Derneği Başkanı Sayın Süleyman GÖK, Bu salgın hastalık dönemini en kısa sürede atlatmayı temenni ederken; bu süre içerisinde Geleneksel Tıp alanında uzmanlığını sizlerle paylaşıyor.  https://www.youtube.com/suleymangok

 

 

 


 

 

Karagöz Medya  Araştırmacı Gazeteci Müjdat GÜLDÜ

+90 532 445 58 49 Whats App

www.karagozmedya.com