Tıbbi Sülük Uygulaması Hangi Hastalıklarda Yapılmaktadır?

Tıbbi sülük uygulaması sayesinde geçmişten günümüze kadar geçen yüzyıllarda milyarlarca insan hastalıklarına şifa bulmuş ve vücutlarını arındırarak daha sağlıklı bedenlere ve ruha sahip olabilmişlerdir.

Tıbbi Sülük Uygulaması Hangi Hastalıklarda Yapılmaktadır?
Tıbbi Sülük Uygulaması Hangi Hastalıklarda Yapılmaktadır?

Tıbbi sülük tedavisinin iyileştirdiği hastalıkların tamamını tek seferde saymak mümkün değildir. Uzun süreler ilaç kullanmak zorunda olan hastalar, modern tıbbın hiçbir şekilde tedavisini yapamadığı hastalar, hastalıklardan korunmak isteyen hastalar, vücuduna detoks yaptırmak isteyen hastalar, şizofreni gibi sanrısal bozukluğu olmayan herhangi bir ruhsal bozukluğa sahip olan hastalar, kanama konusunda bozukluğu olmayan hastalar mutlaka tıbbi sülük uygulamasının kendisi için uygulanabilir olup olmadığını öğrenmek için bir hekime danışmalıdır.

Tıbbi sülük uygulaması sayesinde geçmişten günümüze kadar geçen yüzyıllarda milyarlarca insan hastalıklarına şifa bulmuş ve vücutlarını arındırarak daha sağlıklı bedenlere ve ruha sahip olabilmişlerdir.

Günlük hayatta farkında olmadan vücudumuza zarar veren birçok uygulamanın içerisindeyiz. Şehrin kirli havasını soluyoruz, katkı maddeleri bakımından çok zengin market ürünleri tüketiyoruz, uykumuzu düzenli bir şekilde ve sağlıklı uyuyamıyoruz. Her yere toplu taşıma araçlarını kullanarak veya arabamızla gidiyor ve yeterince hareket etmiyoruz.

Bütün bunlar yavaş yavaş bize bir bedel ödetiyor. Vücudumuzda katkı maddeleri birikim yapıyor. Hareket etmemek ve kapalı alanlara uzun süreler tıkılı kalmak eklem ve kemik sağlığımızda depresyona kadar birçok şeye yol açıyor. Şehrin havası solunum yollarına zarar veriyor.

Tüm bunlar daha da önemlisi bağışıklık sistemimize zarar veriyor. Bağışıklık sistemimiz zayıfladıkça sık gribal enfeksiyondan kansere kadar bir sürü hastalığa davetiye çıkarmış oluyoruz.

Tıbbi sülük uygulaması, kupa terapisi hacamat uygulaması ve akupunktur gibi yüzyıllardır bizimle birlikte daha da gelişen geleneksel tıp uygulamaları da meydana gelmiş sistemik hastalıkların tedavisi, kişinin ruh sağlığında meydana gelmiş hasarların düzeltilmesi ve kişinin arınmasını sağlayarak bağışıklık sisteminde yaptığı tamirat sayesinde hastaların refah seviyesinde artışa neden olur ve hayat kalitesini ciddi anlamda arttıran uygulamalardır.

Tıbbi sülük tedavisinin iyileştirdiği hastalıkları saymak gerekirse:

Migren, kronik ağrılar, depresyon, hipertansiyon, diyabet hastalığı, anksiyete bozuklukları, çeşitli kalp damar hastalıkları, mide yanması, mide ülseri, reflü, gastrit, bağırsaklarda meydana gelmiş bozukluklar, dolaşıma katılan pıhtının yok edilmesi, dolaşımın bozulduğu yerlerin yeniden canlandırılması, kanı sulandırmak, karaciğer ve böbreğin arınması ve daha birçok durum.

Tıbbi sülük uygulaması sayesinde nörolojik bozukluklardan cilt sorunlarına kadar vücudun neredeyse tüm bölgesinden bir hastalığın düzeltilmesinde faydası vardır. Daha net bilgilendirme için kişilerin klinik ortamında hekim muayenesine ihtiyaç vardır. Muayene sırasında kişide var olan tüm durumlar tek tek ele alınır ve ona göre bir tedavi planlaması yapılır. Yapılan tedavi planlaması sayesinde düzenli seanslar ile hastalık etkeninden mümkün olduğunca kurtulunmaya çalışılır.

Hastalık tam tedavi edilemeyecek durumda kronik bir hastalık ise kişinin rahatlatılması, hastalık belirtilerini mümkün olan en az seviyede yaşaması ve ilaçlarında buna bağlı olarak doz azalması meydana gelebilmektedir. Bu da yine hastaya oldukça faydalı olan bir durum olarak değerlendirilmektedir.

 

 


 

 

 


Karagöz Medya İçerik Editörü ve Reklam Müdürü Müjdat GÜLDÜ 

+90 532 445 58 49 Whats App
www.karagozmedya.com